Ile kosztuje pokaz barmański?

Koszt pokazu

Przede wszystkim należy podkreślić, że są różne pokazy barmańskie, w związku z tym cena też jest różna. Ponadto zależy ona od wielu czynników. A zatem?… Zwykłe pokazy barmańskie, trwające około kilkunastu minut zakończone krótką nauką wykonania pewnych drinków czy efektownym zrobieniem niektórych czynności kosztują średnio koło 1000 – 1200 zł. Zazwyczaj barman posiada już własny sprzęt, alkohole, szkło i wszystko, co jest potrzebne do zorganizowania pokazu. Oczywiście my musimy zapewnić miejsce i muzykę.

Powyższa cena podlega jednak pewnym zmianom. Od czego ona zależy? Otóż przede wszystkim od ilości uczestników imprezy. 30 – minutowy pokaz na kilkaset osób to zdecydowanie za mało – konieczne jest wykonanie kilku pokazów, a wtedy cena rośnie. Pokaz barmański będzie także droższy, jeśli barman będzie musiał daleko dojechać, wykorzystać bardziej ekskluzywne gatunki alkoholi czy zorganizować od razu warsztaty barmańskie.

Pamiętajmy jednak, aby podczas wyboru barmana nie kierować się tylko i wyłącznie ceną. W końcu chodzi nam o świetną zabawę i pyszne drinki a nie o zaoszczędzenie kilku stów i słaby pokaz….